Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Dalykai baisūs ir nuostabūs / Bryn Greenwood

„Dalykai baisūs ir nuostabūs“ – nuostabi ir provokuojanti dviejų iš pirmo žvilgsnio nesuderinamų žmonių meilės istorija, pasakojanti apie sunkiai iškovotus santykius, pakylėjusius juos virš niūrios Vidurio vakarų kasdienybės amfetamino laboratorijos fone.
Veivė, narkotikų prekeivio dukra, anksti suprato negalinti pasitikėti žmonėmis – net savo pačios tėvais. Saugiau nepratarti nė žodžio ir būti nepastebimai. Iš paskutiniųjų stengdamasi rūpintis savo mažuoju broliuku Donalu, aštuonmetė Veivė yra vienintelis atsakingas žmogus tarp ją supančių suaugusiųjų. Jausdama nenumaldomą aistrą žvaigždynams, nusiraminimo ji ieško už jos namo plytinčiame žvaigždėtame nakties danguje, kol vieną vakarą žiūrėjimas į žvaigždes baigiasi skaudžia nelaime. Tapusi motociklo avarijos liudininke, ji užmezga neįprastą draugystę su Kelenu – buvusiu nuteistuoju ir vienu iš savo tėvo bendrų, turinčiu auksinę širdį.
Veivei sulaukus paauglystės, jos santykiai su Kelenu tampa vieninteliu brangiu dalyku žiauriame į kvaišalus ir paleistuvystę įnikusių žmonių pasaulyje. Tragedijai išardžius Veivės šeimą, į jos gyvenimą įžengia gero jai linkinti teta, ir staiga visa, kas Veivei atrodė gražu ir nuostabu, išoriniam pasauliui ima atrodyti pasibaisėtina. Gilų įspūdį paliksianti Bryn Greenwood knyga Dalykai baisūs ir nuostabūs meta iššūkį mūsų įsitikinimams apie meilę.

Dalintis :

Eiti prie turinio