Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Ką turi žinoti visi tėvai / Margot Sunderland

Sužinokite apie pagrindinius vaiko raidos etapus ir veiksmingas auklėjimo strategijas, kurias pateikia švietimo ir neuromokslų ekspertai.
Knygoje „Ką turi žinoti visi tėvai. Psichologės patarimai, kaip rūpestingai užauginti laimingus vaikus“ nagrinėjami naujausi vaikų smegenų raidos tyrimai ir pritaikomi realiems gyvenimo scenarijams, su kuriais susiduria visi tėvai. Tai nėra vieno žmogaus nuomonė ar patirtis apie tėvystę. Vaikų psichoterapeutė, Londono vaikų psichikos sveikatos centro direktorė dr. Margot Sunderland, remdamasi išsamiais tyrimais, pateikia įrodymais pagrįstas strategijas tėvams, ieškantiems patikimos informacijos ir patarimų, kaip geriausiai auklėti savo atžalas.
Tėvystės strategijos apima tiek naujagimio mokymą miegoti, tiek dvylikamečio raminimą, atsiskyrimo, nerimo, socialinės raidos ir kitus klausimus. Šioje knygoje „Ką turi žinoti visi tėvai. Psichologės patarimai, kaip rūpestingai užauginti laimingus vaikus“ dėmesio skiriama ne tik vaiko, bet ir tėvų poreikiams, pateikiama patarimų, kaip pasirūpinti savimi.

Dalintis :

Eiti prie turinio