Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Slėnio karalienė / Lorena Hughes

Nenuorama Martinas Sabateris įgyvendina savo svajonę – Kolumbijos Kaukos slėnyje įsigyja kakavmedžių plantaciją. Tačiau įspūdingo labdaros pokylio vakarą paslaptingai pradingsta, o jo asjendoje netrukus atidaroma ligoninė, kurioje gelbstimos choleros epidemijos aukos. Ligoninės slaugytojoms vadovauja vienuolė sesuo Kamila. Martinas kadaise buvo jos vienintelė meilė, kol nelemta klaida apvertė visą gyvenimą.
Į asjendą atvyksta ir netikėtų tragiškų įvykių „įšventinta“ novicė sesuo Puri, bet jai rūpi ne tiek slaugyti ligonius, kiek išsiaiškinti tiesą. Vis dėlto tikroji jos tapatybė ir praeitis su Martinu rizikingoms paieškoms – ir ne vien joms – ima kelti grėsmę.
Martino mokyklos laikų bičiulis fotografas Lukas Fereira turi savų priežasčių padėti ryžtingai ir žaviai vienuolei, tik tai, ką šis santūrus vyras nutyli, irgi gali tapti mirtinais spąstais.
Taip nepaprasto grožio asjenda atvilioja tris Martino likimu susirūpinusius žmones, nes tik čia Lukas ir Puri gali išsiaiškinti, kas iš tikrųjų įvyko. Vis dėlto toji tiesa ir jos padariniai bus sunkiai pakeliami, nes atskleistos paslaptys iškels aikštėn sukrečiančius prisiminimus ir klastingą melą.

Dalintis :

Eiti prie turinio