Naujienos

Skaitmeninis raštingumas bibliotekoje nemokamas!

„Jau senai norėjau pagilinti žinias susijusias su skaitmeniniu raštingumu. Šiek tiek teko naudotis socialiniais tinklais, bet dabar supratau, kiek daug aš nežinojau. Labai laukiau temos susijusios su e-sveikata, niekada nemokėjau ja naudotis, tačiau poreikis didelis, o ir nauda neaprėpiama. Dabar norit užsiregistruoti pas daktarus, man nereikės skambinėti į registratūrą arba vykti į kitą miestą, išmokau rezervuoti artimiausią talonėlį pas daktarą per sergu.lt sistemą.“- džiaugiasi pradedančiųjų grupės dalyvė Teresė Paltanavičienė (69m.).

„Labai svarbu gyvi pavyzdžiai ir tikros istorijos, aptariant ne tik technologijų naudą , bet ir galimas grėsmes. Niekada negalvojau, kad naudojantis internetu galima tiek daug visko padaryti. Šie mokymai jau senai buvo reikalingi.

Skaityti daugiau...

Sužinokite apie verslo galimybes kaimo vietovėse

Nacionalinė mokėjimo agentūra, bendradarbiaudama su Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, kviečia prisidėti prie tiesioginės transliacijos organizavimo.
Lapkričio 21 d., 14 val., vyksiančios transliacijos tema - „Paramos verslo plėtrai kaime galimybės“.
Paraiškos pagal priemonę „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“ jau priimamos iki gruodžio 31 d.
Transliacijos metu pristatysime 2019 m. paraiškų gauti paramą priėmimo naujoves, taip pat pasidalinsime praktiniais patarimais, ką reiktų žinoti ketinantiems kreiptis dėl šios paramos.

Nuoroda prisijungti: https://www.youtube.com

„Vaikų forumas“ kviečia į transliaciją

Laikas - 2019 11 20, trukmė - 15:30 - 18:00
Laidos vedėjai - Ignas Krupavičius, Rasa Tapinienė, Eglė Daugėlaitė, Indrė Makaraitytė - kalbės temomis:
Aplinkosauga ir klimato kaita, draugiška mokykla, saugus internetas, priimk save.
Laidos transliacijoje dalyvaus vaikai iš visos Lietuvos mokyklų. Jų bus 50. Taip pat bus vertimas į gestų kalbą.
Laidoje skambės motyvaciniai ir palaikantys Vido Bareikio, Dominyko Vaitiekūno ir Jurgos Baltrukonytės atsakymai į sudėtingus vaikams kylančius klausimus.
Nuoroda prisijungti: https://www.youtube.com
Šiltos ir prasmingos jums popietės!

Kvalifikacinė kelionė į Estijos ir Suomijos bibliotekas

Įgyvendinant Kauno apskrities viešosios bibliotekos projektą „Nuo Lietuvos iki Suomijos: bibliotekų tarptautinių ryšių stiprinimas“ 2019 m. rugsėjo 30 – spalio 6 dienomis Kauno regiono viešųjų bibliotekų specialistai vyko į kvalifikacinę kelionę į Estijos ir Suomijos bibliotekas.

Tarptautinių susitikimų metu buvo aplankytos 9 užsienio šalių bibliotekos: 4 Estijoje (Parnu centrinė biblioteka, Saare ir Harju apskričių bibliotekos ir Estijos nacionalinė biblioteka) ir 5 Suomijoje (Helsinkio centrinė Oodi biblioteka, Sello bei Tikkurila bibliotekos, Turku ir Tampere miesto bibliotekos), tarp kurių ir 2019 m. IFLA išrinkta geriausia biblioteka pasaulyje – centrinė Helsinkio Oodi biblioteka.

Skaityti daugiau...