Duomenų bazės

 

ebsco host
EBSCOhost duomenų bazėje visateksčiai dokumentai pateikti anglų kalba. Šią duomenų bazę sudaro 11 įvairių visatekstės ir bibliografinės periodinių leidinių straipsnių duomenų bazės socialinių, humanitarinių, medicinos ir technikos mokslų klausimais.
Norėdami patekti spauskite čia.
infolex
Infolex teisinių duomenų bazė. Bazėje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika - galima atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt. Dėl prisijungimo duomenų kreiptis į bibliotekos darbuotojus.
Norėdami patekti spauskite čia.
naxos
Naxos Music Library duomenų bazėje pateikiama išsami šiuolaikinių atlikėjų diskografija, kompaktinių diskų arba vinilinių plokštelių viršeliai ir turinys. Viso - daugiau nei 40 000 kompozitorių ir atlikėjų biografijų, muzikos terminų žodynas, klasikinės, pasaulinės, džiazo, folkloro, instrumentinės, roko muzikos kūrinių įrašai, įvairių muzikos leidėjų katalogai, kompaktinės plokštelės ir kt. Galima klausytis muzikinių kūrinių arba jų ištraukų, sužinoti istorinių faktų apie muzikos istoriją, kūrėjų biografiją ar gyvenimą.
Norėdami patekti spauskite čia.