Duomenų bazės

 

ebsco host
EBSCOhost duomenų bazėje visateksčiai dokumentai pateikti anglų kalba. Šią duomenų bazę sudaro 11 įvairių visatekstės ir bibliografinės periodinių leidinių straipsnių duomenų bazės socialinių, humanitarinių, medicinos ir technikos mokslų klausimais.
Norėdami patekti spauskite čia.
infolex
Infolex teisinių duomenų bazė. Bazėje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika - galima atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt. Dėl prisijungimo duomenų kreiptis į bibliotekos darbuotojus.
Norėdami patekti spauskite čia.
naxos
Naxos Music Library duomenų bazėje pateikiama išsami šiuolaikinių atlikėjų diskografija, kompaktinių diskų arba vinilinių plokštelių viršeliai ir turinys. Viso - daugiau nei 40 000 kompozitorių ir atlikėjų biografijų, muzikos terminų žodynas, klasikinės, pasaulinės, džiazo, folkloro, instrumentinės, roko muzikos kūrinių įrašai, įvairių muzikos leidėjų katalogai, kompaktinės plokštelės ir kt. Galima klausytis muzikinių kūrinių arba jų ištraukų, sužinoti istorinių faktų apie muzikos istoriją, kūrėjų biografiją ar gyvenimą.
Norėdami patekti spauskite čia.
vyturys
„Vyturio“ skaitmeninių knygų ištekliai nemokamai pasiekiami mūsų skaitytojams.
Skaitytojas, norintis skaityti skaitmenines knygas, turi susikurti paskyrą. Svarbiausia, kad registracija būtų vykdoma per nuorodą https://www.vyturys.lt/kodas/biblvilkaviskis. Tokiu būdu skaitytojui nereikės suvedinėti jokių kodų, skirtą kodą sistemą įrašys automatiškai. Jei šiuo būdu prisijungti nepavyksta, bibliotekos darbuotojai pasako „Dovanos kodą“. Jį skaitytojas suveda į atitinkamai pažymėtą registracijos formos laukelį kurdamas asmeninę paskyrą www.vyturys.lt svetainėje. Dešiniame viršutiniame kampe reikia spausti užrašą ‚registruotis“. Registracijos lauke įvesti elektroninio pašto adresą ir susigalvoti slaptažodį. Spausti - „toliau“. Pasirinkti, ar registruojatės patys, ar norite priregistruoti savo mažametį vaiką, norintį skaityti. Įrašyti vardą, amžių ir bibliotekos duotą dovanos kodą.
Skaitmeninės knygos. „Vyturio“ skaitmeninių knygų bibliotekoje yra beveik 400 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Skiltyje KNYGOS pateikiamos nuorodos į visas knygas (suskirstytos pagal apytiksles amžiaus grupes). Skiltyje MOKYKLAI pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases.
Greičiausias būdas sužinoti, ar kūrinys yra bibliotekoje, yra per paieškos funkciją. Kūriniai randami pagal autorius, pavadinimus, dalis - pagal veikėjų vardus. Jei nerandate norimo kūrinio - gausite rekomendacijų, ką galite skaityti vietoje jo. 30 sekundžių trukmės video siužetas.