Kviečiame paskubėti išbandyti duomenų bazes

Lietuvos viešosios bibliotekos turi galimybę pasiūlyti savo vartotojams išbandyti naujas duomenų bazes. Pagal tai, kokio susidomėjimo jos sulauks, bus sprendžiama, kokias duomenų bazes prenumeruoti ir pasiūlyti vartotojams ateinančiais 2020-aisiais metais. Nemokamo duomenų bazių bandymo laikotarpis - nuo vieno iki dviejų mėnesių. Būsime dėkingi už Jūsų apsilankymus ir nuomonę.
Nemokamai naršyti galima šiose duomenų bazėse:

Academic video online - prisijungimo nuoroda čia. Prisijungus reikia sutikti su naudojimosi sąlygomis ir patvirtinti, kad nesate robotas. Jūsų laukia įvairūs video įrašai apie gamtą, istoriją ir kt.

Music and Dance online - prisijungimo nuoroda čia. Šioje duomenų bazėje galima rasti video ir garso įrašų iš garsiausių pasaulio scenų.

PressReader - prisijungimo nuoroda čia. Duomenų bazė atveria galimybes skaityti įvairius žurnalus ir jų straipsnius. Yra galimybė klausytis teksto, išsiversti į kitas kalbas, išsisaugoti patikusias nuorodas.

60 Minutes: 1997-2014 - prisijungimo nuoroda čia. Pateikiama informacija apie istorinius įvykius ir asmenybes.

The Broadway HD Collection - prisijungimo nuoroda čia. Duomenų bazėje prieinamos filmų ir spektaklių peržiūros.

The BBC Landmark Video Collection - prisijungimo nuoroda čia. BBC gamtos įrašų kolekcija.

The BBC Horizon Collection - prisijungimo nuoroda čia. BBC mokslinių atradimų ir tyrinėjimų video įrašų kolekcija.

The CNN Video Collection - prisijungimo nuoroda čia. Aukštos kokybės videoįrašai verslo, ekonomikos, technologijų, aplinkosaugos studijų, sveikatos, moterų ir žmogaus teisių studijų sričių.