INFORMACIJA APIE PASLAUGŲ TEIKIMĄ VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE IR FILIALUOSE KARANTINO LAIKOTARPIU

Vadovaujantis LR vyriausybės nutarimu Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo 2020 m. lapkričio 4 d. nr. 1226 ir LR Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu Dėl bibliotekų darbo organizavimo būtinųjų sąlygų 2020 m. lapkričio 6 d. nr. V-2506, lapkričio 7-29 d. karantino laikotarpiu Vilkaviškio rajono viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose:

  • Vartotojai (skaitytojai) bus aptarnaujami bekontakčiu būdu;
  • Vartotojai (skaitytojai) knygas galės užsisakyti ar rezervuoti elektroniniu būdu adresu https://vilkvb.libis.lt;
  • Užsakytos knygos vartotojams (skaitytojams) bus išduotos per LIBIS SAP programą, sudėtos į plastikinį maišelį, ant jo užklijuotas skaitytojo pažymėjimo numeris ir paliktos lentynoje bibliotekos fojė;
  • Nebus teikiamos skaityklų (periodinių leidinių, kompiuterių ir interneto) paslaugos;
  • Stabdomas renginių organizavimas, tiesioginiai kompiuterinio raštingumo mokymai, edukacinių paslaugų, neformaliojo ugdymo tiesioginių užsiėmimų organizavimas. Šios veiklos nukeliamos vėlesniam laikotarpiui;
  • Vilkaviškio viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo laikas karantino laikotarpiu - pirmadienis-penktadienis nuo 9.00 iki 18.00 val. Šeštadieniais-sekmadieniais skaitytojai neaptarnaujami. Dokumentus (knygas) prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį, esantį prie įėjimo į biblioteką.

Miesto šventės šurmulyje

Birželio 29 d. Vilkaviškio miesto šventėje „Mano miestas Lietuvoj įrašytas“ Vilkaviškio viešoji biblioteka pristatė naujas inovatyvias bibliotekos paslaugos: 3D spausdinimą, programuojamus ir inžinerinius robotikos konstruktorius, edukacinio programuojamojo drono galimybes, interaktyvias knygas ir kita. Visi norintys galėjo susipažinti su robotų veikimo principais ir technologijomis, bei naudojantis plančetinių kompiuterių pagalba stebėti kaip ektane atgyja knygos.
Miesto šventės metu bibliotekos darbuotojos visus ragino dalyvauti akcijoje „Vasara su knyga“.
Šiais metais skaitymo iššūkio „Skaitydami mes pakeisime pasaulį“ prizų fonde:
Dviratis - tai puikus prizas tiems, kurie mėgsta daug keliauti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Su išsirinktu dviračiu, kurio vertė siekia net 300 Eur, galėsi leistis į pačias tolimiausias keliones!
Paspirtukas - tai šiuolaikiška ir žaisminga transporto priemonė, su kuria galėsi greitai nuvykti iš taško A į tašką B!
Elektroninių knygų skaityklė - tai nuostabi dovana visiems mėgstantiems skaityti. Šioje e-skaityklėje gali tilpti visa Tavo mėgstamiausių knygų biblioteka!
Nenusimink jei užsiregistruoti iššūkyje nespėjai, tai gali padaryti atvykęs į biblioteką!
Jei susidomėjai robotika - kreipkis į mus, nes nuo rugsėjo mėnesio rinksime vaikų grupes robotikos būreliui!

Esame maloniai nustebinti, kad šiais metais susidomėjusių mūsų veikla miesto šventėje buvo tiek daug!