INFORMACIJA APIE PASLAUGŲ TEIKIMĄ VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE IR FILIALUOSE KARANTINO LAIKOTARPIU

Vadovaujantis LR vyriausybės nutarimu Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo 2020 m. lapkričio 4 d. nr. 1226 ir LR Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu Dėl bibliotekų darbo organizavimo būtinųjų sąlygų 2020 m. lapkričio 6 d. nr. V-2506, lapkričio 7-29 d. karantino laikotarpiu Vilkaviškio rajono viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose:

  • Vartotojai (skaitytojai) bus aptarnaujami bekontakčiu būdu;
  • Vartotojai (skaitytojai) knygas galės užsisakyti ar rezervuoti elektroniniu būdu adresu https://vilkvb.libis.lt;
  • Užsakytos knygos vartotojams (skaitytojams) bus išduotos per LIBIS SAP programą, sudėtos į plastikinį maišelį, ant jo užklijuotas skaitytojo pažymėjimo numeris ir paliktos lentynoje bibliotekos fojė;
  • Nebus teikiamos skaityklų (periodinių leidinių, kompiuterių ir interneto) paslaugos;
  • Stabdomas renginių organizavimas, tiesioginiai kompiuterinio raštingumo mokymai, edukacinių paslaugų, neformaliojo ugdymo tiesioginių užsiėmimų organizavimas. Šios veiklos nukeliamos vėlesniam laikotarpiui;
  • Vilkaviškio viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo laikas karantino laikotarpiu - pirmadienis-penktadienis nuo 9.00 iki 18.00 val. Šeštadieniais-sekmadieniais skaitytojai neaptarnaujami. Dokumentus (knygas) prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį, esantį prie įėjimo į biblioteką.

Tavo bilietas į 2000 kelionių!

Spūstys, ilgos kelionės, vėluojantys skrydžiai, eilės prie kasų... Pabėgti nuo rutinos ir persikelti į nuotykių kupiną pasaulį jums gali padėti ibiblioteka.lt. Turėdami LIBIS skaitytojo pažymėjimą, net ir pasibaigus vasaros atostogoms, galite pasinerti į daugiau kaip 2000 kelionių. Visi Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos skaitytojai gali nemokamai skaityti lietuvių autorių ar į lietuvių kalbą išverstas elektronines knygas. Kviečiame jau šiandien registruotis ir pasinerti į lengvų romanų ar sukrečiančių dramų pasaulį, nemokamai keliauti po įvairias šalis.
Norint prisiregistruoti prie ibiblioteka.lt, reikalingas LIBIS skaitytojo pažymėjimas, išmanusis įrenginys ir interneto ryšys. Jums nereikės eikvoti savo laiko knygynuose ieškant tinkamos knygos ar derintis prie bibliotekos darbo laiko. ibiblioteka.lt pasiekiama bet kuriuo paros metu, pasiskolinus el. knygą, pradėti ją skaityti galima tą pačią akimirką. Knygos, kurias užsisakėte, visada bus randamos skiltyje Užsakymai > El. knygos. Galėsite matyti, kiek dar dienų jums liko skaityti ir kada pasiskolintą el. knygą turite grąžinti. Kai jūsų skolinimosi laikotarpis pasibaigs, knyga automatiškai grįš į elektorinę lentyną ir lauks naujo skaitytojo.
Vėlais vakarais, kai Nacionalinės bibliotekos popierinės knygos nėra pasiekiamos, o jus kankina žinių troškulys, nepamirškite pasižvalgyti po ibiblioteka.lt elektroninių knygų lentynas. Galėsite išsirinkti ir skaityti skaitmeninę populiariausių knygų versiją.
Be jokių kelionės išlaidų lengvai pasiekiamas legalus turinys, kurį galima skaityti savo išmaniajame įrenginyje!
Daugiau informacijos: www.lnb.lt