INFORMACIJA APIE PASLAUGŲ TEIKIMĄ VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE IR FILIALUOSE KARANTINO LAIKOTARPIU

Vadovaujantis LR vyriausybės nutarimu Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo 2020 m. lapkričio 4 d. nr. 1226 ir LR Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu Dėl bibliotekų darbo organizavimo būtinųjų sąlygų 2020 m. lapkričio 6 d. nr. V-2506, lapkričio 7-29 d. karantino laikotarpiu Vilkaviškio rajono viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose:

  • Vartotojai (skaitytojai) bus aptarnaujami bekontakčiu būdu;
  • Vartotojai (skaitytojai) knygas galės užsisakyti ar rezervuoti elektroniniu būdu adresu https://vilkvb.libis.lt;
  • Užsakytos knygos vartotojams (skaitytojams) bus išduotos per LIBIS SAP programą, sudėtos į plastikinį maišelį, ant jo užklijuotas skaitytojo pažymėjimo numeris ir paliktos lentynoje bibliotekos fojė;
  • Nebus teikiamos skaityklų (periodinių leidinių, kompiuterių ir interneto) paslaugos;
  • Stabdomas renginių organizavimas, tiesioginiai kompiuterinio raštingumo mokymai, edukacinių paslaugų, neformaliojo ugdymo tiesioginių užsiėmimų organizavimas. Šios veiklos nukeliamos vėlesniam laikotarpiui;
  • Vilkaviškio viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo laikas karantino laikotarpiu - pirmadienis-penktadienis nuo 9.00 iki 17.00 val. Šeštadieniais-sekmadieniais skaitytojai neaptarnaujami. Dokumentus (knygas) prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį, esantį prie įėjimo į biblioteką.

Bibliotekai įteikta padėka už indėlį stiprinant gyventojų skaitmeninius gebėjimus

2019 metais dalyvaujant projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklose, kurio tikslas - padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis inovatyviomis galimybėmis, Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje organizuoti skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems ir pažengusiems mokymų dalyviams. Apmokyta 12 grupių (128 dalyvių) pradedančiųjų ir 15 grupių pažengusiųjų mokymų dalyvių (174 dalyvių) iš viso apmokyti 302 miesto ir rajono gyventojai. Už šias veiklas biblioteka pelnė asociacijos „Langas į ateitį“ direktorės Loretos Križinauskienės padėką „Už 2019 m. indėlį stiprinant savo krašto gyventojų skaitmeninius gebėjimus“.

Mokymai sėkmingai organizuojami ir šiais metais, todėl visus norinčius išmokti ar pagilinti skaitmeninio raštingumo gebėjimus kviečiame skambinti telefonu (+370) 651 94937 arba kreiptis į artimiausią biblioteką.