INFORMACIJA APIE PASLAUGŲ TEIKIMĄ VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE IR FILIALUOSE KARANTINO LAIKOTARPIU

Vadovaujantis LR vyriausybės nutarimu Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo 2020 m. lapkričio 4 d. nr. 1226 ir LR Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu Dėl bibliotekų darbo organizavimo būtinųjų sąlygų 2020 m. lapkričio 6 d. nr. V-2506, lapkričio 7-29 d. karantino laikotarpiu Vilkaviškio rajono viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose:

  • Vartotojai (skaitytojai) bus aptarnaujami bekontakčiu būdu;
  • Vartotojai (skaitytojai) knygas galės užsisakyti ar rezervuoti elektroniniu būdu adresu https://vilkvb.libis.lt;
  • Užsakytos knygos vartotojams (skaitytojams) bus išduotos per LIBIS SAP programą, sudėtos į plastikinį maišelį, ant jo užklijuotas skaitytojo pažymėjimo numeris ir paliktos lentynoje bibliotekos fojė;
  • Nebus teikiamos skaityklų (periodinių leidinių, kompiuterių ir interneto) paslaugos;
  • Stabdomas renginių organizavimas, tiesioginiai kompiuterinio raštingumo mokymai, edukacinių paslaugų, neformaliojo ugdymo tiesioginių užsiėmimų organizavimas. Šios veiklos nukeliamos vėlesniam laikotarpiui;
  • Vilkaviškio viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo laikas karantino laikotarpiu - pirmadienis-penktadienis nuo 9.00 iki 17.00 val. Šeštadieniais-sekmadieniais skaitytojai neaptarnaujami. Dokumentus (knygas) prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį, esantį prie įėjimo į biblioteką.

„Pasivaikščiokit“ po Vilkaviškį

Kol sėdim namuose ir artėja savaitgalis, šiek tiek apmaudu, kad negalim išeiti pasivaikščioti ir pasidžiaugti mūsų gražėjančiu miestu. Siūlome prisiminti gražiausius Vilkaviškio pastatus, lankytinas vietas ir sudėlioti virtualias dėliones. manot, kad bus per lengva? Pasirinkite sudėtingesnį dėlionės lygį. Smagaus „pasivaikščiojimo“. Daugiau informacijos apie Vilkaviškio miestą ir rajoną www.etnografija.vilkaviskis.lt.

 

 

 

Viešosios bibliotekos pastatas

Jono Basanavičiaus paminklas

Vilkaviškio autobusų stotis

Vilkaviškio Katedra

Paminklas V.Kudirkai

Vilkaviškio Kultūros centras

Paminklas Vilkaviškio miesto jubiliejui

Vilkaviškio rajono herbas

Gerumo suolelis

Vilkaviškio „Žiburio“ gimnazija