Bibliotekoje - ne tik knygos

Biblioteka - tai sąvoka, kurią kiekvienas žmogus supranta savaip, skirtingai. Vieniems tai yra skaitykla, knygų pasiskolinimas į namus, o kitiems ji yra atsipalaidavimo bei mokslo šaltinio erdvė. Bibliotekoje galima ne tik susirasti savo mėgstamą knygą, bet ir sudalyvauti įvairiuose renginiuose, organizuojamose veiklose. O kad galėtume pasinerti į pačios gražiausios knygos gelmę ir pasidalinti perskaitytos knygos įspūdžiais reikalinga susirasti bendraminčių. Todėl 2017 metais viešojoje bibliotekoje susikūrė paauglių Knygos bičiulių klubas. Manau, visiems labai įdomu, kas yra Knygų klubas ir kaip jis susijęs su biblioteka? Knygų klubas - grupė žmonių, kurie mėgsta skaityti knygas ir jas aptarti. Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje paauglių Knygos bičiulių „Spindulys“ narės, ne tik aptarinėja įdomiausias knygas, bet aktyviai įsijungia į bibliotekos savanorišką darbą, dalyvauja projektinėse veiklose, pilietinėse akcijose. Moksleivės domisi ir kalbina žymius Vilkaviškio krašto žmones ir didžiuojasi jų pasiekimais. Knygos bičiulės yra kūrybingos, pačios kuria eilėraščius, mėgina rašyti apsakymus. Viena iš jų - Skaistė - jau išleidusi dvi savo kūrybines eilėraščių knygutes. Klubo susitikimuose, kurie vyksta kartą per mėnesį, ugdomas bendruomeniškumas, kritinis mąstymas, kūrybinės iniciatyvos. Mokomės išklausyti ir gerbti kitų nuomonę.
Stengiamės padėti savo darbais įnešti kuo daugiau spalvų į mūsų bibliotekos erdves. Knygos bičiulės dėkingos viešosios bibliotekos darbuotojoms už palaikymą įgyvendinant numatytas veiklas.
Pasibaigus karantinui, norime paraginti mylinčius knygą 7- 9 klasių moksleivius, prisijungti prie mūsų paauglių Knygos bičiulių klubo „Spindulys“ gretų. Bibliotekoje maloniai praleisime laiką - bendrausime, skaitysime, aptarsime įdomiausias knygas. Kartu patirsime skaitymo malonumą. Pasiteirauti galite Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje arba telefonu: (8 432) 60326

Vilkaviškio viešosios bibliotekos paauglių Knygos bičiulių klubo „Spindulys“ narės