Svarbi informacija bibliotekos lankytojams!

Informuojame, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje ir filialuose visos bibliotekos paslaugos teikiamos vartotojams, turintiems Galimybių pasą (el. ar popierinį) ar jam prilygstantį dokumentą.

Skaityti daugiau...

 

„Po svyrančiais gluosniais tėvynė alsuoja“

Pasaulis toks gražus, o aš tokia mažytė
Gyvenimo harmonijoj dulkelė pamesta.
Vaikystė vėjais nulėkė - negrįžta
Laiko šešėliuose suverpus savo svajones.

L. Treikauskaitė - Kerševičienė  
„Širdies sparnai“

Spalio 12-osios popietę Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su mūsų kraštiete, knygų „Po verkiančiais gluosniais“ bei „Gyvenimo spalvos“ autore - Levute Treikauskaite - Kerševičiene. Į renginį „Po svyrančiais gluosniais tėvynė alsuoja“ susirinko gausus poetės artimųjų, pažįstamų bei gerbėjų būrys. Bibliotekos skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotoja Jūratė Drunienė pristatė antrąją Levutės Treikauskaitės - Kerševičienės knygą „Po verkiančiais gluosniais“. Anot Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos narės, knygos redaktorės Vilijos Dobrovolskienės, ši knyga - „tai intymus autorės pokalbis su skaitytoju apie nuostabią gimtinės gamtą, žmones, sutiktus gyvenimo kely, apie nejučia prabėgusią vaikystę, apie jaunystės kelius ir ieškojimus“. Jaukioje poezijos popietėje netrūko gražių ir šiltų prisiminimų, kuriais dalinosi poetės artimieji bei draugai; skambių melodijų ir gimtinę menančių dainų, kurias dovanojo mišrus vokalinis ansamblis „Vakarė“. Ir, žinoma, eilių - skaitomų pačios poetės Levutės Treikauskaitės - Kerševičienės bei jos giminaitės Kamilės Šlekaitytės.
Praeities akimirka gyva prisimenant ir dalinantis, žodžiais aprengiant jausmus ir tokiu būdu juos vėl išgyvenant dabartyje. Už galimybę dalintis savo kūryba, poetė Levutė Treikauskaitė - Kerševičienė nuoširdžiai dėkojo visiems susirinkusiems bei prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo. O pačią knygos autorę visą popietę lydėjo begalė linkėjimų ir toliau austi kūrybines gijas bei pinti iš jų kelią į skaitytojų širdis, nes juk „svajonės pildosi, kai laimės ieškai širdimi“.

Vilija Štreimikienė,
Kultūros projektų vadovė