Bibliotekoje vaikai atranda mažų stebuklų

Gruodžio 8 dieną bibliotekoje svečiavosi Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinės mokyklos ketvirtos klasės mokiniai su mokytoja Renata Ragažinskiene ir mokyklos bibliotekininke Sonata Rutkauskiene.
Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė Ina Dubickaitė pravedė ekskursiją po biblioteką, kurios metu supažindino su bibliotekos istorija, funkcijomis ir struktūra. Vaikai susipažino su visų bibliotekos skyrių darbu, 3D spausdintuvu, seniausia, sunkiausia, vertingiausia ir mažiausia knygomis. Bandė perskaityti Martyno Mažvydo „Katekizmą“, Brailio raštu parašytą knygą, turėjo galimybę išbandyti interaktyvias knygas, pasisvečiuoti pasakų namelyje.
Mokinukai iš Virbalio į biblioteką atvyko neatsitiktinai. Jų tikslas buvo ne tik aplankyti Vilkaviškio viešąją biblioteką. Šioje klasėje mokosi Viltė Švedaitė, kuri kartu su Lėja Svobūnaite ir Migle Šeštakauskaite tapo virtualios viktorinos „Šiaurės šalių vaikų rašytojai ir jų sukurti personažai“ laureatėmis. Mergaitę atsiimti prizo panoro palydėti jos bendraklasiai, kurie buvo sužavėti pirmu apsilankymu Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje. Smagu, kad bibliotekoje vaikai gali atrasti juos stebinančių dalykų!

Inesa Mažeikienė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė