„Skaitau gražiausią Metų knygelę“

Kovo 7 dieną Vilkaviškio vaikų lopšelyje - darželyje „Buratinas“ vyko garsiniai skaitymai „Skaitau gražiausią Metų knygelę“, skirti akcijai „Metų knygos rinkimai 2022“. Vaikų literatūros skyriaus vedėja Alvina Radžvilienė lankėsi priešmokyklinio ugdymo „Debesiukų“, „Kregždžiukų“ ir „Smalsiukų“ grupėse, ugdytiniams pristatė vaikų Metų penketuko knygas, garsiai skaitė iš knygelių ištraukas, vaikai balsavo už labiausiai patikusią knygelę. Daugiausia balsų surinko Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės knyga „Pasakojimas apie katiną ir tulpę“ - 19, Kęstučio Kasparavičiaus „Žvaigždžių paukštis“ - 15 balsų, Kotrynos Zylės ir Ingos Dagilės knyga „Geriausia diena“ surinko 7 balsus, Indrės Šalčiūtės ir Viktorijos Ežiuko knygelei „Lelijos nuodija miestą“ atiteko 3 balsai, o Ilonos Ežerinytės ir Marijos Rubavičiūtės knygelė „Tetulė Liu“ gavo 2 balsus.
Kovo 8 dieną Vilkaviškio vaikų lopšelį - darželį „Eglutė“ aplankė bibliotekininkė Alvina, kuri „Voveriukų“ ir „Bitučių“ priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučius supažindino su akcijos „Metų knygos rinkimai 2022“ vaikų knygų penketuku. Mažieji bibliotekos skaitytojai atidžiai klausėsi jiems skaitomų ištraukų iš vaikų Metų knygelių ir buvo pakviesti balsuoti už jiems labiausiai patikusią. Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės knyga „Pasakojimas apie katiną ir tulpę“ surinko 9 balsus, Kęstučio Kasparavičiaus „Žvaigždžių paukštis“ - 8 balsus, Kotrynos Zylės ir Ingos Dagilės knygai „Geriausia diena“ vaikučiai skyrė 3 balsus, Indrės Šalčiūtės ir Viktorijos Ežiuko knygelei „Lelijos nuodija miestą“ atiteko 9 balsai, o Ilonos Ežerinytės ir Marijos Rubavičiūtės knygelė „Tetulė Liu“ gavo 1 balsą.
Ačiū Vilkaviškio vaikų lopšelių - darželių „Buratinas“ ir „Eglutė“ bendruomenėms už šiltą ir jaukų priėmimą.

Primename, kad balsavimas vyksta iki balandžio 23 d. 24 val. internetu adresu: https://skaitymometai.lnb.lt/index.php?2876745618

Alvina Radžvilienė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus vedėja