Liko tik vienas „Bibliomūšio“ etapas

Pirmajame „Bibliomūšio“ etape dalyvavusios komandos nekantriai laukė, kada gi prasidės dar vienas protų mūšis, kurį organizuoja Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įgyvendinamas projektas „Bibliotekos pažangai 2“.
Organizatoriai kiek pakeitė taisykles - nuspręsta, kad visuose „Bibliomūšio“ etapuose galės dalyvauti visos komandos, o nugalėtojai bus išrinkti tik po paskutiniojo mūšio etapo pagal surinktus taškus. Žaidime dalyvauja beveik 150 komandų iš visos Lietuvos, kurios kausis visuose etapuose ir sieks pergalės. Trys geriausiai pasirodžiusios komandos bus išrinktos jau gruodžio pradžioje po trečiojo etapo. Jos bus pakviestos į apdovanojimų ceremoniją Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.
Naujovių buvo ir žaidimo organizavime: komandos prisijungė prie tiesioginės transliacijos iš Lietuvos Nacionalinėje bibliotekoje įrengtos mini studijos, kur klausimus komandoms uždavinėjo „Bibliomūšio“ vedėjas Egidijus Anglickis. Taigi, klausimus buvo galima ne tik matyti, bet ir girdėti. Pirmajame etape buvo daug vaizdinių klausimų, na o šį kartą komandos turėjo atpažinti rašytojų balsus, skaitomų kūrinių ištraukas ir netgi muzikinių grupių pavadinimus.
Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje susibūrusiai komandai „Liktarna“ nebuvo kada nuobodžiauti. Komandinio darbo dėka pavyko surinkti 31 tašką ir patekti tarp devintąją vietą užimančių komandų.
Trečiąjį, paskutinįjį, etapą numatyta organizuoti jau netrukus, lapkričio-gruodžio mėnesiais.

Laukite naujienų.

Gitana Pumerytė-Vosylienė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Bibliografijos ir informacijos skyriaus vedėja