Metinė Lietuvos bibliotekininkų draugijos konferencija

2016 m. balandžio 23 d., prieš prasidedant 16-ajai Nacionalinei Bibliotekų savaitei, LR Seime vyko Tarptautinės knygos ir autorių teisių dienos minėjimas bei metinė Lietuvos bibliotekininkų draugijos konferencija. Minėjimo metu pasveikinti Lietuvos bibliotekininkai, vyko geriausių 2015 metų bibliotekininkų apdovanojimai, geriausių 2015 metų LBD skyrių apdovanojimai.
Renginio metu, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos padėka, už nuoširdų darbą, bendruomeniškumą, kūrybišką krašto tradicijų puoselėjimą ir sklaidą, buvo įteikta Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Bartininkų filialo bibliotekininkei Birutei Banackienei.
Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka džiaugiasi apdovanojimu ir skatina visų filialų bibliotekininkes dar aktyviau įsitraukti į vykdomus bibliotekų renginius bei akcijas.
16-osios Nacionalinės bibliotekų savaitės šūkis „Stiprios bibliotekos - stipri visuomenė“. Stipri visuomenė - tai skaitantys, besimokantys ir mąstantys žmonės. Stiprios bibliotekos - tai telkianti ir įkvepianti erdvė. Tai jose dirbantys profesionalai, padedantys asmenybei užaugti, kartu besikeičiantys ir kuriantys.

Kristina Blauzdžiūnaitė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Kultūros projektų vadovė