Dar kartą apie bibliotekoje teikiamas paslaugas

Naujos technologijos atkeliauja visur, tame tarpe ir į bibliotekas. Su naujomis technologijomis atsiranda ir naujos galimybės. Vartotojai, tikriausiai, pastebėjo, kad teikiamų paslaugų ratas bibliotekose kaskart auga, atsiranda naujovių.
Šįkart, norėtume priminti apie jau keletą metų Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje veikiančią paslaugą - knygų rezervavimą. Ši paslauga mūsų bibliotekoje labai populiari, ja naudojasi gana daug vartotojų, tačiau apie ją norėtųsi priminti ir tiems, kurių tokia informacija dar nepasiekė.
Paslauga naudinga tuo, kad nebūtina vykti į biblioteką ar skambinti telefonu, norint sužinoti ar konkretus leidinys yra konkrečioje bibliotekoje, ar jis šiuo metu yra užimtas ir kokia tikimybė jį greitu laiku gauti. Pakanka būti registruotu bibliotekos vartotoju (turėti vieningą (LIBIS) skaitytojo pažymėjimą), prisijungus prie interneto bibliotekos elektroniniame kataloge susirasti norimą leidinį ir jį užsisakyti. Laisvas leidinys iškart paliekamas jį užsakiusiam vartotojui, o jeigu yra išduotas, vartotojas pastatomas į eilę. Į elektroninį paštą, kurį būtina nurodyti užsakant leidinį, gausite pranešimą, kai leidinys bus laisvas. Sutaupysite laiko.
Kviečiame pasinaudoti šia galimybe!

Daugiau informacijos rasite:
https://www.vilkaviskis.rvb.lt
https://www.ibiblioteka.lt
Tel. 8 342 60326

Marija Žilienė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja