Kviečiame susipažinti su Lietuvos ir Graikijos kultūra, švietimu ir turizmu

Lapkričio 20 d. Vilkaviškio biblioteka kvietė stebėti transliaciją, skirtą tarptautinio dialogo tarp Lietuvos ir Graikijos kultūros, švietimo ir turizmo sektorių pristatymui.
Spalio 1-9 dienomis trisdešimt savivaldybių viešųjų bibliotekų vadovų, įgyvendindami projektą „Bibliotekų tvarumui: tarptautiniai tarpinstituciniai dialogai tarp Lietuvos ir Graikijos kultūros, švietimo ir turizmo sektorių" lankėsi Graikijoje. Vizito metu dalyviai aplankė 9 Graikijos bibliotekas, susitiko ne tik su bibliotekų darbuotojais ir jų partneriais, bet ir su Graikijos bibliotekininkų ir informacijos mokslininkų asociacijos prezidente Aleksandra Papazoglou ir taryba, kartu su jais dalyvavo konferencijoje, kurios metu diskutavo visiems aktualiais klausimais, pristatė savo veiklas, dalinosi Lietuvos bibliotekų patirtimi.
Ar žinote, kad Atėnai 2018 m. paskelbti Pasaulio knygų sostine? 2019 m. Atėnuose vyks Tarptautinės bibliotekų asociacijų ir institucijų federacijos reikšmingiausias renginys, generalinė asamblėja - Pasaulio bibliotekų ir informacijos kongresas (IFLA).

Visiems, kurie nesuspėjo pamatyti transliacijos gyvai - siūlome pasinaudoti nuoroda internete https://www.youtube.com/watch?v=_Srdptescdg
Taip pat kviečiame susipažinti su Graikijos bibliotekų patirtimi pdficon

Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Bibliografijos ir informacijos skyriaus vedėja
Gitana Pumerytė-Vosylienė