Šventinis bibliotekos darbuotojų pasitarimas

Gruodžio 12 d. viešojoje bibliotekoje vyko paskutinis šiais metais organizuotas šventinis bibliotekos ir jos filialų darbuotojų pasitarimas, į kurį pakvietėme Vilkaviškio rajono savivaldybės merą Algirdą Neiberką. Meras pasveikino visas darbuotojas artėjančių švenčių proga, pasidžiaugė bibliotekos vykdomomis veiklomis, aptarė įgyvendinamo projekto „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje" perspektyvas ir naudą Vilkaviškio miesto ir rajono gyventojams, kadangi projektas bus vykdomas viešojoje bibliotekoje ir 27-iuose jos filialuose.
Meras atsakydamas į klausimus pasidalino įžvalgomis apie Vilkaviškio mieste ir rajone vykdomus darbus bei įgyvendinamus projektus. Visi drauge pasidžiaugėme gražėjančiu Vilkaviškio miestu ir rajonu.
Dalinantis patirtimi ir žiniomis iš seminaro „Kultūros paveldas - išsaugokime skaitmenindami“, G.Pumerytė-Vosylienė papasakojo apie Kauno viešosios bibliotekos veiklas, skaitmeninių procesų iniciatyvas bei regioninių bibliotekų įsitraukimo į skaitmeninimo procesą istoriją bei perspektyvas. Supažindino su www.epaveldas.lt tobulinimo planais, atnaujinto Kauno viešosios bibliotekos elektroninio žinyno „Kaunas: datos ir faktai“ turiniu ir jo teikiamomis paieškos galimybėmis.
Pasitarimo pabaigoje Vilkaviškio rajono savivaldybės meras įteikė dovanas darbuotojoms, kurios šiais metais švenčia savo darbo jubiliejus.