Galerija vaikams

Piešinių paroda „Laimė yra lapė“

Iliustracijas pagal Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės knygą „Laimė yra lapė“ piešė Vilkaviškio vaikų lopšelio - darželio „Buratinas“ „Smalsiukų“ grupės ugdytiniai.

Žiūrėti

Piešinių paroda „Aš esu kūrėjas“

Lietuvos šimtmečiui skirti piešiniai nuo Vilkaviškio pradinės mokyklos 2a klasės mokinių.

Žiūrėti

Paroda „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“

Minint vasario 16 - osios ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Vaikų literatūros skyriuje eksponuojama paroda „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. Projektą sumanė ir įgyvendino Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius bendradarbiaudamas su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka. Projekto „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“ iniciatorius dr. Kęstutis Urba.

Žiūrėti

Piešinių paroda „Iliustruoju geriausią vaikų knygelę“, skirta akcijai „Metų knygos rinkimai 2017“

Vilkaviškio vaikų lopšelių - darželių „Pasaka“ ir „Eglutė“ ugdytiniai piešė savo pamąstymus, kas jiems yra laimė, išklausę renginio metu Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės knygos „Laimė yra lapė“ pristatymą.

Žiūrėti

Piešinių paroda „Šunojaus diena“

Iliustracijos pagal Ilonos Ežerinytės knygą „Šunojaus diena“. Autoriai - Vilkaviškio vaikų lopšelio - darželio „Buratinas“ „Debesiukų“, „Kregždžiukų“ ir „Smalsiukų“ grupių ugdytiniai.

Žiūrėti

Piešinių paroda „Žiemos pasaka“

Žiemiškus piešinius sukūrė Vilkaviškio prad. m-klos 1e klasės mokiniai.

Žiūrėti

Piešinių paroda „Šiaurės salos mano piešiniuose“

Paroda skirta Šiaurės šalių bibliotekų savaitei 2017 m. lapkričio 13-19 d., kurios tema „Šiaurės salos“.
Piešinių autoriai - Vilkaviškio vaikų lopšelių - darželių „Buratinas“, „Pasaka“ ir „Eglutė“ ugdytiniai, bei Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos 5d klasės mokiniai.

Žiūrėti

Miniatiūrinių pastatų paroda

Vilkaviškio viešosios bibliotekos Vaikų lit. skyriuje veikianti miniatiūrinių pastatų paroda skirta tiek suaugusiems, tiek vaikams. Šios parodos autorius - Didvyžių socialinės globos namų gyventojas Juozas Bielskus. Pagrindinė šių pastatų medžiaga yra kartonas, fanera. Paroda bibliotekoje veiks iki spalio mėn. Kviečiame visus norinčius iš arčiau pasigrožėti šiais unikaliais darbais.

Žiūrėti

Darbelių paroda „Miškų ir laukų dovanėlės“

Ši parodėlė skirta artėjančiai rugpjūčio 15-ai dienai (Žolinei). Darbelių autoriai - įvairaus amžiaus vaikai iš Vilkaviškio.

Žiūrėti

Piešinių paroda „Akmenukų pasakos“

Iliustracijos pagal Aido Jurašiaus knygą „Akmenukų pasakos“. Autoriai - Vilkaviškio vaikų lopšelio - darželio „Buratinas“ „Debesiukų“, „Kregždžiukų“ ir „Smalsiukų“ grupių ugdytiniai.

Žiūrėti