Galerija vaikams

Piešinių paroda „Žiemos pasaka“

Žiemiškus piešinius sukūrė Vilkaviškio prad. m-klos 1e klasės mokiniai.

Žiūrėti

Piešinių paroda „Šiaurės salos mano piešiniuose“

Paroda skirta Šiaurės šalių bibliotekų savaitei 2017 m. lapkričio 13-19 d., kurios tema „Šiaurės salos“.
Piešinių autoriai - Vilkaviškio vaikų lopšelių - darželių „Buratinas“, „Pasaka“ ir „Eglutė“ ugdytiniai, bei Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos 5d klasės mokiniai.

Žiūrėti

Miniatiūrinių pastatų paroda

Vilkaviškio viešosios bibliotekos Vaikų lit. skyriuje veikianti miniatiūrinių pastatų paroda skirta tiek suaugusiems, tiek vaikams. Šios parodos autorius - Didvyžių socialinės globos namų gyventojas Juozas Bielskus. Pagrindinė šių pastatų medžiaga yra kartonas, fanera. Paroda bibliotekoje veiks iki spalio mėn. Kviečiame visus norinčius iš arčiau pasigrožėti šiais unikaliais darbais.

Žiūrėti

Darbelių paroda „Miškų ir laukų dovanėlės“

Ši parodėlė skirta artėjančiai rugpjūčio 15-ai dienai (Žolinei). Darbelių autoriai - įvairaus amžiaus vaikai iš Vilkaviškio.

Žiūrėti

Piešinių paroda „Akmenukų pasakos“

Iliustracijos pagal Aido Jurašiaus knygą „Akmenukų pasakos“. Autoriai - Vilkaviškio vaikų lopšelio - darželio „Buratinas“ „Debesiukų“, „Kregždžiukų“ ir „Smalsiukų“ grupių ugdytiniai.

Žiūrėti

Piešinių paroda „Iliustruoju geriausią vaikų knygelę“

Iliustracijos pagal Nadios Kovaliovos knygą „Meškis ir Žąsis“, piešė Vilkaviškio vaikų l/d „Pasaka“ dailės būrelio ugdytiniai, kuriems vadovauja meninio ugdymo pedagogė Neringa Mikulytė.

Žiūrėti

Piešinių paroda „Mano Kalėdų eglutė“

Žaliaskares eglutes piešė Vilkaviškio vaikų lopšelio/darželio „Eglutė“ „Žvirbliukų“ ir „Voveriukų“ grupių ugdytiniai.

Žiūrėti

Sigutės Ach piešinių paroda „Dideli ir maži, nerimti“

Sigutė Ach - dailininkė ir iliustruotoja, Lietuvoje žinoma jau daugiau nei 20 metų. Kūrėja mylima ne tik už simpatiškus sparnuotus personažus, bet ir už jaukius ir romantiškus tekstus, šildančius širdis ir vaikams, ir suaugusiesiems.

Žiūrėti

Piešinių paroda „Ateities biblioteka“

Pajevonio pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokinių piešinių paroda, skirta Šiaurės šalių bibliotekų savaitei 2016 m., kurios tema „Ateitis Šiaurės šalyse“

Žiūrėti

Piešinių paroda „Rudens margi sparnai“

Rudeniškus piešinius sukūrė Vilkaviškio vaikų dienos centro „Šypsena“ vaikai.

Žiūrėti