Šiaurės šalių savaitė 2015 m. Bartninkų bibliotekoje

Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiai Bartninkų bibliotekoje jau tapo tradicija.
Pirmadienį, lapkričio 9 dieną, bibliotekoje svečiavosi Bartninkų J.Basanavičiaus mokyklos- daugiafuncio centro antrokai. Žvakių šviesoje skaitėme ištrauką iš norvegų rašytojos Maria Parr knygos Vaffelhjarte (Vaflinė širdelė). Kalbėjome apie draugystę. Vaikai turėjo rasti teisingą sprendimą - atrinkti draugystės gėlytei žiedlapius, kuriuose buvo surašytos gerosios ir blogosios draugų savybės. Vėliau pynėme draugystės skirtukus, kuriuos dėsime į mėgiamas knygeles.
Lapkričio 12 dieną į biblioteką atėjo 3 klasės mokinukai. Jie supažindinti su šiaurės šalimis, garsiausiais rašytojais ir jų knygomis. Vėl skaitėme ištrauką iš norvegų rašytojos Maria Parr knygos Vaflinė širdelė. Aptarėme ją, padiskutavome apie draugystę. Kadangi esame labai draugiški, norime savo draugus nustebinti ir pradžiuginti, tai iš specialios tešlos lipdėme draugystės atvirutes, kurias padovanosime savo geriausiam draugui.
Abiejų renginių pabaigoje, susėdome prie draugystės stalo, vaišinomės vaflinėmis širdelėmis, saldainiais ir arbata.
Smagu, kad Bartninkų biblioteka turi labai gerus draugus - Bartninkų J. Basanavičiaus mokyklos- daugiafunkcio centro mokinukus ir mokytojus, kurie visuomet noriai lankosi bibliotekos organizuojamuose renginiuose.

Birutė Banackienė
Vilkaviškio viešosios bibliotekos
Bartninkų filialo bibliotekininkė