Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Kas yra virtuali realybė? Tai dirbtinė aplinka, kuri yra sukurta programinės įrangos pagalba ir pateikta vartotojui tokiu būdu, kad jis šį potyrį įsisavintų kaip realią aplinką.

Virtualios realybės eksperimentinis paketas „PIMAX 5K Super“ Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje įsigytas iš projekto „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje“, kurį vykdė Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, finansuojama Europos regioninės plėtros fondo.

Tai puiki galimybė susipažinti su virtualia realybe ir dirbtiniu intelektu žaidžiant įvairius pramoginius ir mokomuosius žaidimus. Šio eksperimentinio paketo įrangą sudaro specialūs virtualios realybės akiniai, rankiniai valdikliai bei programinė įranga.

Šia įranga gali naudotis visi: tiek vaikai, tiek suaugusieji. Kiekvienai amžiaus kategorijai yra sukurtos atskiros virtualios erdvės.

Vaikai pateks į atrakcionų parką, kur jų lauks įvairūs žaidimai: krepšinis, tenisas, šaudymo rungtys ir kt.

 

Suaugusiųjų erdvėje – povandeninį laivą, kur turėsite apsaugoti povandeninę bazę nuo ryklių, galėsite plaukioti ar laboratorijoje tyrinėti povandeninį pasaulį.

Senjorai taip pat ras įvairių veiklų: galės groti būgnais, kurti muziką, žaisti atminties žaidimus, vaikščioti po labirintą. Virtualiame pasaulyje yra galimybė žaisti kartu su kitais Lietuvos bibliotekų lankytojais.

Vilkaviškio viešoji biblioteka kviečia vaikus, jaunimą bei suaugusius išbandyti virtualios realybės akinių teikiamas galimybes ir jomis pasimėgauti bibliotekoje.

Per dieną galimas vienas seansas (~30 min.)

Registracija: el. p. vaikai@vilkaviskis.rvb.lt, tel. (8-342) 60326

Virtuali realybė bibliotekoje

Informacija ruošiama

Virtuali realybė bibliotekoje

Informacija ruošiama

Eiti prie turinio