Kauno regiono bibliotekų informacijos išteklių valdymo tarybos posėdis

Gegužės 7 d. bibliotekoje vyko Kauno regiono bibliotekų informacijos išteklių valdymo tarybos posėdis. Jo metu Ž. Žliobienė ir B. Veteikienė pristatė mainų fondo apskaitą – dokumentų gavimo ir nurašymo procesus bei aptarė nurašymo dokumentų rengimą. J. Antanavičienė supažindino su elektroninės inventorinės knygos saugojimo reikalavimais.
Posėdis prasidėjo pažintimi su Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos pastato istorija ir trumpa apžvalgine ekskursija po bibliotekos erdves.
Po oficialios dalies svečių laukia maža ekskursija po Vilkaviškio miestą.

Dalintis :

Eiti prie turinio