Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Periodiniai leidiniai

3

,,Lietuvos rytas‘‘ – Nepriklausomas šalies dienraštis su priedais ,,Gyvenimo būdas“, ,,Stilius“, Ir ,,TV antena. Savaitgalis“.

„Ji“ (savaitinis žurnalas ) – receptai, namai, sveikata ir sveika gyvensena, laisvalaikis, meilė ir psichologija, interviu. Žurnalas „Ji“ pasirodo kiekvieną trečiadienį.

,,Daržas+sodas+namai  – naudingų žinių žurnalas, išeinantis kas mėnesį.

,,Mano namai“ -apie viską, kas susiję su namais ir jų dekoru – originalius interjerus, maistą, estetiškas bei praktiškas jaukių ir stilingų namų kūrimo idėjas.

„Legendos“ –  garsiausių asmenybių biografijos ir išpažintys.Per metus išeina 4 „Legendų“ numeriai.

„Psichologija Tau“ – mokslo populiarinimo ir savęs pažinimo žurnalas gyvenimui neabejingam ir smalsiam žmogui. Leidžiamas 6 kartus per metus.

,,Savaitė“ – savaitinis  žurnalas, kuriame rasite informaciją nuo svarbiausių įvykių Lietuvoje ir pasaulyje iki įdomių istorijų sveikatos, sporto, namų ūkio temomis. TV programa.

,,Sodo spalvos“ – augalai ir idėjos jūsų sodui ir namams. Žurnalas įvairiausiomis išeina kiekvieną  mėnesį.

,,Tarp knygų “– Tai profesinis ir kultūros temas nagrinėjantis leidinys. Žurnale spausdinami straipsniai bibliotekininkystės, knygotyros, pristatoma nauja profesinė literatūra ar įvairius metų apdovanojimus pelniusios knygos. Daug dėmesio skiriama kultūrai nusipelniusiems žmonėms.

„Žmonės“ – didžiausio tiražo žurnalas Lietuvoje. Savaitinis žurnalas apie Lietuvos ir užsienio TV ir kino žvaigždžių, menininkų, sportininkų, politikų, verslininkų, pramogų pasaulio atstovų gyvenimą.

„National Geographic. Lietuva“ – tarptautinis žurnalas apie geografiją, gamtą, skirtingas kultūras, istoriją, mokslą ir technologijas. Pasižymi išskirtiniais reportažais, vaizdingomis iliustracijomis. Per metus išeina 12 mėn.

„Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai.

„Moteris“ – vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje.

Paaugliams

„Justė“ – šaunus žurnalas paauglėms apie madą, brendimą, meilę, mokyklą, santykius su tėvais ir draugais, pasaulio įdomybes bei įžymybes.

„Rubinaitis“ – žurnalas apie vaikų knygas, atspindintis IBBY Lietuvos skyriaus misiją. Leidinys skirtas literatūros tyrėjams, rašytojams, iliustruotojams, leidėjams, tėvams ir studentams.

Vaikams

„Laimiukas“ –  šis vienintelis literatūrinis žurnalas supažindinama su lietuvių autoriais vaikams, pateikiama daug įdomių faktų ir supažindinama su naujausiomis technologijomis, įvairiomis kultūromis, galima pažinti įvairias profesijas, skatinama skaityti ir domėtis kokybiška literatūra

Eiti prie turinio