Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Biblioteka vykdo smagias, įtraukiančias ir inovatyvias emocinio intelekto pamokėles „Kimochis“.

Kartais jausmai būna tokie painūs. Vaikai vieną minutę gali juoktis ir krykštauti, o kitą – pykti ir rėkti ant viso pasaulio. Tėvai dažnai nesupranta, ko jų vaikas staiga supyko, o ir patys mažieji nemoka įvardinti priežasties, ar emocijos, kurią jie dabar jaučia. „Kimochis“ padės juose susigaudyti.

Kas yra „Kimochis“?
Japonų kalboje „Kimochis“ reiškia jausmą. Tai nuotaikingi žaislai – personažai su minkštomis jausmų pagalvėlėmis. „Kimochis“ yra tarpininkas, kuris padeda vaikams išreikšti save užbėgant už akių nemaloniai emocinei situacijai, įgyti žinių, įgūdžių, kurie reikalingi, kad jie galėtų suprasti bei valdyti savo emocijas, globoti bei rūpintis kitais, kurti tvirtus santykius, priimti atsakingus sprendimus konstruktyviai spręsti keblias situacijas. Šie įgūdžiai būtini siekiant gerų mokymosi rezultatų mokykloje, kuriant pozityvius tarpusavio santykius bei lavinant emocinį intelektą. Pamokėlių metu mes praktiškai mokysimės šių įgūdžių ir kai ko daugiau.

Kam skirtos šios „Kimochis“ pamokėlės ?
Užsiėmimai tinkami visiems vaikams nuo 4 metų, kurie susiduria su sunkumais reiškiant ar suprantant kitų emocijas.

Į Vilkaviškio viešąją biblioteką „Kimochis“ atkeliavo pagal Kauno apskrities viešosios bibliotekos įgyvendinamą projektą „Aprūpinti bibliotekas socialinės ir informacinės atskirties gyventojų grupėms skirta įranga bei priemonėmis“.

Platesnė informacija ir registracija: el. paštu vaikai@vilkaviskis.rvb.lt, tel. (8-342) 60326

Eiti prie turinio