Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka

„Pirmosios knygelės šventė“ – tai smagi kelionė po raidžių ir knygų šalį, kurioje dalyvauja darželių ugdytiniai ir pirmaklasiai.

Vilkaviškio viešoji biblioteka šventę organizuoja nuo 2009 metų, kuri vyksta spalio mėnesį. 2023 metais „Pirmosios knygelės šventė“ vyko tryliktą kartą. Šios šventės metu susitikti su Vaikų literatūros skyriaus mažaisiais skaitytojais atvyksta žinomiausi vaikų rašytojai, kurie pasitelkdami muzikos instrumentus, kūrybines dirbtuvėles, piešimą nuotaikingai pristato savo kūrybą, veda edukacijas, gyvai bendrauja su mažaisiais bibliotekos lankytojais. Bibliotekos draugais jau tapo rašytojas Benas Bėrantas ir dailininkė Vilija Kvieskaitė, kurių knygeles pamilo daugelis vaikų ne tik Lietuvoje, bet ir daugelio užsienio šalių mažieji.

Pirmosios knygelės šventė „Raidžių karalystėje” 2021 m.

Nuotraukoje: Benas Bėrantas ir Vilija Kvieskaitė su Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio  „Pasaka“ „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniais

Pirmosios knygelės šventė „Paimk knygutę į rankas” 2019 m. 

Nuotraukoje: Miško linksmybės bibliotekoje su rašytoju Benu Bėrantu ir dailininke Vilija Kvieskaite pagal knygelę „Riešutortas“ ( 2019 m.)

 

2018 m.

Informacija ruošiama

2017 m.

Informacija ruošiama

Eiti prie turinio