Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka

   Teisės portalas „INFOLEX“

 

   EBSCO užsienio duomenų bazės

 

 

Infolex –  teisės aktų paieškos sistema, kurioje: teisės aktai, teismų bylos, darbo biržos informacija, nuorodos į antstolių kontorų, notarų biurų, policijos komisariatų, teismų, advokatų kontorų tinklalapius.

Bazėje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika – galima atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.
Dėl prisijungimo duomenų kreiptis į bibliotekos darbuotojus.

 

 

 

 

 

 

EBSCO – visatekstės ir bibliografinės periodinių leidinių straipsnių duomenų bazės socialinių, humanitarinių, medicinos ir technikos mokslų klausimais.

EBSCO Elektroniniai socialinių ir humanitarinių mokslų, medicinos, biznio ir ekonomikos žurnalai bei kita elektroninė informacija anglų kalba. Suteikiama galimybė šiomis duomenų bazėmis naudotis namuose.

Nuotolinė prieiga adresu http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=cpid&custid=s5470582

Eiti prie turinio