Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Parodos „Nepamirškime atviručių“ atidarymas

Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje atidaryta Lietuvos kurčiųjų draugijos Vilkaviškio skyriaus narių paroda „Nepamirškime atviručių“, kurioje eksponuojami draugijos narių su ypatingu kruopštumu ir meile sukurti rankų darbo atvirukai.

Parodos atidaryme dalyvavo ir šiltų padėkos žodžių už nuostabią kūrybą negailėjo Savivaldybės meras Algirdas Neiberka, vicemeras Joris Juškauskas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė bei šio skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Skripkiūnienė.

„Laikmetis iš mūsų atėmė galimybę pasidžiaugti iš atviruko sklindančia šiluma ir nuoširdumu. Juk šiais laikais pašto dėžutėje rasti artimo žmogaus sveikinimą yra tikra retenybė. Kad ir kaip ten būtų, aišku viena – gauti atviruką visada labai malonu! Tikiuosi, kad ši paroda ir jūsų pagaminti atvirukai paskatins žmones prisiminti ir šį komunikavimo būdą, o jūs ir toliau mus džiuginsite savo kūryba ir nuostabiais darbais“, – kalbėjo Savivaldybės meras A. Neiberka.

Su parodos atidarymu susirinkusius pasveikino ir Vilkaviškio viešosios bibliotekos direktorė Vilija Gilienė. Ji išsakė viltį, kad pirmoji tokia paroda šioje erdvėje taps gražia tradicija ir čia bus nuolat eksponuojami draugijos sukurti darbai. Pasak jos, tai puiki galimybė prisistatyti kuriantiems, o bibliotekos lankytojams pasigrožėti jų darbais.

Lietuvos kurčiųjų draugijos Vilkaviškio skyriaus pirmininkė Ala Grigoriana, pristatydama parodą, pasidžiaugė savo bendruomenės kūrybiškumu, susitelkimu bei padėkojo Vilkaviškio viešajai bibliotekai už galimybę savo darbus parodyti visuomenei.

Straipsnis ir nuotraukos- Vilkaviškio rajono savivaldybė

Dalintis :

Eiti prie turinio