XIII Lietuvos bibliotekininkų draugijos suvažiavimas

2026 m. balandžio 27 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vyko XIII Lietuvos bibliotekininkų draugijos narių suvažiavimas, subūręs bibliotekininkus iš visos Lietuvos, tarp jų – ir Vilkaviškio viešosios bibliotekos.

Suvažiavimo metu daug dėmesio skirta organizacijos ateičiai, bendruomenės stiprinimui bei veiklos prioritetams. Buvo priimti atnaujinti draugijos įstatai, vyko kandidatų į tarybą prisistatymas, paskelbtas elektroninis balsavimas.

Džiaugiamės būdamos aktyvios ir nuolat augančios profesinės bendruomenės dalimi, galėdamos prisidėti prie jos stiprinimo ir ateities kūrimo.

#LietuvosBibliotekininkųDraugija#NacionalinėBibliotekųSavaitė

Dalintis :

Eiti prie turinio