Sveikinimas nuo bibliotekos bendruomenės

Artėjant gražiausioms metų šventėms norime nuoširdžiai padėkoti kiekvienam iš Jūsų… Ačiū už Jūsų smalsumą, šypsenas, gerus žodžius ir laiką, kurį praleidžiate bibliotekoje. Kiekvienas skaitytojas, kiekvienas

Plačiau »

„Mano Angelas sargas“

Gruodžio 19 dieną kartu su pradinės mokyklos 4e klasės mokiniais leidomės į pažintį su angelais – mitologijoje, tautosakoje, pasakose, rašytojų kūryboje ir meno darbuose. Ypatingą

Plačiau »

Metų pabaigoje- susitikimas bibliotekoje

Gruodžio 17 d. bibliotekoje vyko paskutinis šių metų bendras susitikimas su Vilkaviškio viešosios bibliotekos filialų darbuotojomis. Jaukiame ir prasmingame susitikime svečiavosi „Artea“ banko atstovė Dalia

Plačiau »
Eiti prie turinio